Przewiń w dół

KARIERA

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób, chętnych do pracy na stanowiskach:

  RECEPCJONISTKI/RECEPCJONISTY    KUCHARZA
Poszukujemy osoby pracowitej, zaangażowanej oraz chętnej do nauki, najchętniej z doświadczeniem.
Oferujemy stałą pracę w nowoczesnym i nagradzanym obiekcie, na atrakcyjnych warunkach, w przyjaznej atmosferze pracy i sympatycznym zespole.

Zadania:
- prowadzenie bieżących spraw recepcji
- zaangażowanie, pozytywne nastawienie i chęć pomocy gościom i współpracownikom
- entuzjazm w realizacji zadań związanych z obsługą gości
- otwartość na kontakt z klientem zarówno bezpośredni jak i telefoniczny
- dbałość o wysoki standard obsługi

Wymagania:
- znajomość pracy na podobnym stanowisku (w tym związanym z obsługą klienta)
- umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi
- zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości
- dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
- komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie, zdolności organizacyjne, dyskrecja
- wysoka kultura osobista
- chęć do pracy i pozytywne nastawienie
- umiejętność pracy w zespole
- dbanie o dobrą atmosferę w pracy

Oferujemy:
- przyjazne i komfortowe warunki pracy w zgranym, młodym i przyjaznym zespole w sympatycznej atmosferze
- stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę na cały etat
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia
- niezbędne narzędzia pracy
- system zmianowy – elastyczny harmonogram pracy w miarę możliwości obu stron

Zadania m.in.:
- przygotowanie potraw
- racjonalne zarządzanie składnikami
- przestrzeganie przepisów BHP w kuchni
- estetyczne podawanie potraw
- dopilnowanie porządku i przestrzegania zasad higieny w kuchni
- nadzorowanie świeżości używanych składników spożywczych
- ustalanie wzorca doprawiania i czasu przygotowania występujących w karcie dań potraw
- dbanie o odpowiednie czyszczenie, przechowywanie i ewentualną wymianę przyrządów używanych w kuchni
- znajomość zasad dotyczących żywienia i wcielanie ich w przygotowywane potrawy.

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku,
- umiejętność pracy w zespole,
- pogodne nastawienie do życia i pracy,
- dobra organizacja pracy,
- aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- umowę o pracę

Osoby zainteresowane, prosimy o dostarczenie CV wraz ze zdjęciem do Recepcji Czarny Kamień Resort&SPA (Szklarska Poręba ul. Wojska Polskiego 11) lub przesłanie na adres e-mailowy: administracja@czarnykamien.com
W tytule maila prosimy napisać nazwę stanowiska, odpowiednio: RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA lub KUCHARZ

Prosimy o zamieszczenie w CV oraz liście motywacyjnym klauzuli o ochronie danych osobowych następującej treści:
„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”
UWAGA:
Dokumenty bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesach rekrutacji.
Zastrzegamy sobie możliwość jedynie z wybranymi kandydatami.

oferta limitowana
3 nocleg za 1/2 ceny- ZŁAP PROMOCJĘ!

4 dni, od 313 zł /os.
Dla dzieci!
Weekend z Mikołajem

od 198 zł /os./noc
Top
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess