Witamy na BLOGu Czarny Kamień

Czarny Kamień Resort & SPA

Szklarska Poręba, ul. Wojska Polskiego 11
75 769 38 54

www.czarny-kamien.pl

Walentynki w Czarnym Kamieniu

opublikowano 14 luty 2018

Walentynki w Czarnym Kamieniu

„Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący” głoszą wersy pierwszego „Listu do Koryntian” nazywanego przez niektórych „Hymnem o miłości”. To właśnie dziś, 14. lutego obchodzimy wyjątkowy dzień. Chodzi oczywiście o „Walentynki”, które stały się w naszym kraju popularne w latach 90. ubiegłego wieku. Są kolejnym dobrym pretekstem do spędzenia czasu z ukochaną osobą. Do tego celu najlepiej wykorzystać nasze apartamenty w Szklarskiej Porębie. :) Skąd ta pewność? Zaraz się przekonacie!

 

Po pierwsze – kolacja przy świecach. W prawdopodobnie najwyżej położonej restauracji w okolicy. Przy lampce dobrego czerwonego wina i w akompaniamencie potraw będących efektem kunsztu naszego Szefa Kuchni. Wszystko podane przez najlepszych kelnerów na świecie. Wróćmy jednak do wina. Nie jest tajemnicą, że wytrawne czerwone wino działa nader pobudzająco i dodaje wigoru. Oczywiście z ilością nie należy przesadzać, bo skutek nadmiernego spożycia może być odwrotny do zamierzonego. Czerwony, szlachetny trunek zawiera ponad pół tysiąca związków chemicznych, które pozytywnie wpływają na nasz organizm. Witaminy, olejki eteryczne czy sole mineralne. Przede wszystkim lampka czerwonego wina pobudza produkcję „hormonów szczęścia”. Pobudzony jest też tzw. „ośrodek nagrody” w mózgu, który jest bezpośrednio odpowiedzialny za uczucie pożądania. A gdy wyśmienita kolacja w naszej restauracji dzikie żądze w Was już wzbudzi to czas wrócić do apartamentu. Rzecz jasna już na etapie projektowania obiektu zadbaliśmy o to, by każda noc u nas spędzona była nader udana. A więc...

 

Po drugie - klimat. Naprawdę ze świecą można szukać w polskich górach miejsc, gdzie wypoczniesz w tak komfortowych warunkach i nikt nie zepsuje Ci intymnego klimatu bliskości. Zapewniamy, że poczujesz się u nas lepiej, niż w domu. Jedną z wielu wisienek na torcie, które Ci to zagwarantują są nasze… Dwustronne materace. Zdziwiony? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Materace te można obracać wedle potrzeb. Jedna strona jest twardsza i pozwoli na spokojny sen i relaks bardziej masywnej osobie, np. dobrze zbudowanemu mężczyźnie, który przybędzie do nas ze swą wybranką serca. A co z wybranką serca, która mimo że drobnej budowy to swą miłością mogłaby góry przenosić? Specjalnie dla niej przygotowaliśmy drugą, miękką stronę materaca. Dzięki temu każda zakochana para obudzi się rześka, wypoczęta i pełna animuszu.

 

Po trzecie – góry. Bo gdzie szukać bardziej romantycznych i zapierających dech w piersiach widoków, jak nie w górach? Karkonoskie szlaki są pełne malowniczych miejsc, z których rozpościera się widok na Kotlinę Jeleniogórską i okoliczne pasma górskie. Jeśli mowa o malowniczych miejscach to warto wspomnieć o Wodospadzie Szklarki, o którym pisaliśmy już na łamach naszego bloga. Nie jest to może punkt widokowy na miarę najwyższego szczytu Karkonoszy – Śnieżki – czy też górującej nad Szklarską Porębą (i Czarnym Kamieniem) Szrenicy. Jest to jednak miejsce, które każdego roku przyciąga tysiące turystów, którzy przybywając tam w parach uwieczniają wspólnie spędzone chwile na jakże romantycznym tle wodospadu. Warto wspomnieć, iż zaledwie kilka kroków od wodospadu znajduje się schronisko o wdzięcznej nazwie „Kochanówka”… Przypadek?

 

Kochani, nie przedłużamy i w ten piękny zimowy dzień życzymy Wam wiele miłości i słodyczy w sercu. Niech ten dzień będzie przede wszystkim Wasz. Wyłączcie telefony, nie oglądajcie telewizji, a laptopa schowajcie do szafy. Spędźcie go razem. Tych chwil nikt Wam nie jest w stanie odebrać.

 

I do zobaczenia. W Szklarskiej Porębie, rzecz jasna :)
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess