Witamy na BLOGu Czarny Kamień

Czarny Kamień Resort & SPA

Szklarska Poręba, ul. Wojska Polskiego 11
75 769 38 54

www.czarny-kamien.pl

Dlaczego warto wybrać się na wakacje do Szklarskiej Poręby?

opublikowano 19 czerwiec 2017

Dlaczego warto wybrać się na wakacje do Szklarskiej Poręby?

Wakacje to czas, na który z upragnieniem czeka nietylko młodzież szkolna, ale także dorośli.
 Piękna, słoneczna pogoda i wypoczynek marzy nam się w trakcie codziennej rzeczywistości.
 Niedługo wiele osób stanie przed wyborem miejsca, w którym chce spędzić swój urlop.

Dlaczego wybrać wakacje w górach? A najlepiej w Karkonoszach?

Szklarska Poręba to kurort położony na skraju dwóch pasm Sudetów Zachodnich - Gór Izerskich i Karkonoszy.
 Miasto od dawna cieszy się ogromną popularnością wśród turystów ze względu na swój wyjątkowy klimat, świetne warunki do wypoczynku, piękne widoki oraz różnorodne atrakcje turystyczne.

Turyści, odwiedzający Szklarską Porębę latem mogą korzystać z wielu dogodności i każdy bez problemu znajduje coś dla siebie. Przede wszystkim osoby ceniące sobie aktywny wypoczynek mają możliwość  korzystania z całej sieci tras rowerowych o różnym stopniu trudności – jedne z ostrymi podjazdami i podnoszącymi adrenalinę zjazdami, inne stworzone na wycieczki rowerowe dla całej rodziny.

Do oferty tej pięknej miejscowości należy jeszcze dodać możliwość korzystania z pieszych wędrówek po szlakach turystycznych, z górskiej wspinaczkikonnej jazdy po rozległych ostępach leśnych oraz poszukiwania minerałów.

Ponadto Szklarska Poręba jest świetną bazą wypadową na zagraniczne wycieczki z Biurami Turystycznymi - oferta jest bardzo szeroka (Praga, Drezno, Harachov, Skalne Miasto...)

A co jeżeli w czasie wakacji chcemy się odprężyć i zrelaksować?

Wtedy w grę wchodzą spacery do malowniczych zakątków zamiast całodziennye górskie wędrówki. W Szklarskiej Porębie znajdzie się wiele miejsc, w które można wybrać się z kocem i koszem piknikowym. Osobom, które wakacje wolą spędzić typowo na relaksie i odprężeniu gwarantujemy bogatą ofertę zabiegów SPA oraz wypoczynek na leżakach przy zewnętrznym basenie w trakcie słonecznych dni. Fakt, że zrelaksować się przy basenie można w każdym innym miejscu Polski, ale żadne z tych miejsc nie zagwarantuje przy tym takich niezapomnianych górskich widoków jak Szklarska Poręba.




@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess