Witamy na BLOGu Czarny Kamień

Czarny Kamień Resort & SPA

Szklarska Poręba, ul. Wojska Polskiego 11
75 769 38 54

www.czarny-kamien.pl

Czarny Kamień górą w konkursie SPA Prestige Awards!

opublikowano 19 czerwiec 2017

Czarny Kamień górą w konkursie SPA Prestige Awards!

Jak pewnie wiecie, nasze apartamenty są jednymi z najwyżej położonych w Szklarskiej Porębie. Piękne umiejscowienie w otoczeniu gór, tuż przy niewielkim stoku narciarskim, czyni Czarny Kamień idealnym miejscem na weekendowy wypoczynek zarówno latem, jak i zimą. Starania, jakie dokładamy wspólnie każdego dnia, by zapewnić Wam jak najlepsze warunki do wypoczynku, zostały docenione!

Od niedawna możemy pochwalić się nie tylko najwyższym położeniem, ale również najwyższymi miejscami w branżowych konkursach. Zostaliśmy uhonorowani dwiema nagrodami na majowej gali finałowej konkursu „SPA Prestige Awards 2017”. Gala odbyła się 18 maja 2017r.

Konkurs odbył się już po raz jedenasty. Rozdanie nagród miało miejsce w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej w Warszawie. Za najlepszy Hotel SPA&Wellness w Polsce uznano Hotel Bania z Białki Tatrzańskiej.

Udział w konkursie i uhonorowanie miejscami na podium to dla nas ogromny zaszczyt. W konkursie brało 70 znakomitych obiektów SPA. Walka była naprawdę wyrównana. Tym bardziej cieszymy się z wyniku. Jednocześnie gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Zdobyliśmy pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsze SKI&SNOW SPA”. Mamy idealne warunki do zimowego wypoczynku. Przechowalnia nart, stok narciarski oddalony o zaledwie kilkanaście metrów od obiektu to niejedyne nasze atuty. Po białym szaleństwie na stoku każdy może skorzystać z relaksujących i regenerujacych zabiegów w strefie SPA. O ucztę dla podniebienia dba nasza hotelowa restauracja.

Kolejna warta wspomnienia nagroda to drugie miejsce w tymże konkursie w kategorii „Najlepsze FAMILY SPA”. U nas zawsze mile widziane są rodziny z dziećmi. Organizujemy gry i zabawy dla naszych najmłodszych gości. Rodzice mogą znaleźć chwilę dla siebie, gdy ich pociechy biorą udział w zajęciach animacyjnych.

Byliśmy godnie reprezentowani przez nasz niezawodny duet w osobach Magdy i Mariusza.

Wyniki konkursu - link

Zdjęcia - link
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess